T-BODY GROUP

Motivujte se k vyšším výkonům a výrazně lepším výsledkům. Pokud neradi cvičíte sami, přijďte cvičit ve dvou, jako celá skupina, nebo se k nám připojte.
Pojem skupinové cvičení u nás neznamená hodinovou lekci, kde si Vás instruktor mezi dvacítkou dalších sotva všimne - naše skupina je vždy omezena maximálně na 6 cvičenců. Stanovíme si společné cíle, kterým se vždy snažíme maximálně přiblížit. Vaše společné cvičení bude mimo jiné vždy zaměřeno na koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání.

Trenér zajistí neustálou kontrolu a motivaci, takže pohyb je naprosto efektivní a zdravý. Tento způsob společného tréninku se svým pojetím velmi blíží osobním tréninkům. Dbám na Váš celkový stav a trénovanost, ve skupině budete všichni cvičit velmi podobně, ale nikdy ne úplně stejně. Do programu zapojím i Vaše oblíbené aktivity - běh, jízda na bruslích, nordic walking...

Ranní,odpolední i večerní lekce na Praze 8 - Karlín. Od jara do podzimu cvičíme i venku. Pokud potřebujete šetřit svůj čas a opravdu chcete výsledky, naše tréninky přijedou po Praze za Vámi.
ZPĚT